Lisätiedot
| Merkki | Jantsa, Mitas |
|---|---|
| Renkaan leveys | 710 |
| Renkaan sarja | 45 |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Vanteen leveys | 24'' |
Mitas 710/45R22,5 AgriTerra02 165D Ø1208 L730 4bar
| Paino | 142,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Renkaan leveys | 710 |
| Renkaan sarja | 45 |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Renkaan kantavuus | 165 = 5150kg |
| Renkaan nopeusluokka | D 65km/h |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 4,0 |
| Renkaan halkaisija | 1208 |
| Merkki | Mitas |
Jantsa 240226 vanne 24x22,5 281/335/10/A3 ET0 12/6 mm
| Merkki | Jantsa |
|---|---|
| Keskireikä (mm) | 281 |
| Pulttijako | 10×335 |
| Vanteen leveys | 24'' |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| ET | 0 |
| Vanteen tyyppi | Kiintokeskiö |
| Väri | Hopea |



