Lisätiedot
| Merkki | Infinity, Sudrad |
|---|---|
| Keskireikä (mm) | 281 |
| Pulttijako | 10×335 |
| Renkaan leveys | 385 |
| Renkaan sarja | 65 |
| Vanteen leveys | 11,75" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
INFINITY 385/65R22,5 KWS600 TL 160K/158L 20pr M+S Ø1072 9bar Siirtoaj.
| Merkki | Infinity |
|---|---|
| Renkaan leveys | 385 |
| Renkaan sarja | 65 |
| Vanteen leveys | 11,75" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Renkaan kudosmäärä | 20 |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan kantavuus | 158 = 4250kg, 160 = 4500kg |
| Renkaan nopeusluokka | L 120km/h, K 110km/h |
| Renkaan halkaisija | 1072 |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 9,0 |
Kronprinz 15084 vanne 11,75x22,5 281/335/10p/26S ET0 12/7mm
| Merkki | Kronprinz |
|---|---|
| Keskireikä (mm) | 281 |
| Pulttijako | 10×335 |
| Vanteen leveys | 11,75" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| ET | 0 |




