Lisätiedot
| Paino | 150,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | BKT, Pronar |
| Keskireikä (mm) | 161 |
| Pulttijako | 6×205 |
| ET | 0 |
| Renkaan leveys | 385 |
| Renkaan sarja | 55 |
| Vanteen leveys | 11,75" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
255,00 € sis. alv 25,5%
2 varastossa
| Paino | 150,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | BKT, Pronar |
| Keskireikä (mm) | 161 |
| Pulttijako | 6×205 |
| ET | 0 |
| Renkaan leveys | 385 |
| Renkaan sarja | 55 |
| Vanteen leveys | 11,75" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |