Lisätiedot
| Paino | 50,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Pronar |
| Keskireikä (mm) | 161 |
| Pulttijako | 6×205 |
| ET | -110 |
| Vanteen leveys | 16" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Vanteen tyyppi | Kiintokeskiö |
| Väri | Keltainen |
Käyttämättömät vanteet. Yhdessä vanteessa ollut rengas päällä.
etumitta: 320
takamitta: 120 mm
Tekniset tiedot172,00 € sis. alv 25,5%
1 varastossa
| - Kappalemäärä | - Alennusprosentti |
|---|---|
| 2 + | 3% |
| 4 + | 6% |
| 2 - 3 | 3% |
| 4 + | 6% |
| Paino | 50,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Pronar |
| Keskireikä (mm) | 161 |
| Pulttijako | 6×205 |
| ET | -110 |
| Vanteen leveys | 16" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Vanteen tyyppi | Kiintokeskiö |
| Väri | Keltainen |