Lisätiedot
| Merkki | GKN, Mitas |
|---|---|
| Renkaan leveys | 560 |
| Renkaan sarja | 60 |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Vanteen leveys | 18'' |
Mitas 560/60R22,5 AgriTerra02 152D Ø1250 4bar 5150kg
| Renkaan leveys | 560 |
|---|---|
| Renkaan sarja | 60 |
| Vanteen leveys | 16" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Renkaan kantavuus | 152 = 3550kg |
| Renkaan nopeusluokka | D 65km/h |
| Renkaan halkaisija | 1250 |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 4,0 |
GKN vanne 16x22,5 281/335/10/ET-15 10/6 mm
| Merkki | GKN |
|---|---|
| Keskireikä (mm) | 281 |
| Pulttijako | 10×335 |
| Vanteen leveys | 16" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| ET | -15 |
| Vanteen tyyppi | Kiintokeskiö |
| Väri | Hopea |



