Lisätiedot
| Paino | 160,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Vredestein |
| Keskireikä (mm) | 221 |
| Pulttijako | 8×275 |
| ET | -50 |
| Renkaan leveys | 650 |
| Renkaan sarja | 50 |
| Vanteen leveys | 20" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Renkaan kantavuus | 157 = 4125kg |
| Renkaan nopeusluokka | D 65km/h |
| Renkaan halkaisija | 1250 |







