Lisätiedot
| Paino | 47,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Özka |
| Renkaan leveys | 12,4 |
| Vanteen halkaisija | 24" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 12 |
| Sisärengas | TT = Vaatii sisärenkaan |
| Renkaan kantavuus | 124 = 1600kg |
| Renkaan nopeusluokka | A6 30km/h |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 2,4 |
| Vanteen leveys | 11" |

KABAT sisärengas 11,2-24/12,4-24 TR218 (501S11212424KS) 38.7 €