Lisätiedot
| Paino | 81,40 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Renkaan leveys | 13,6, 340 |
| Renkaan sarja | 85 |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Vanteen halkaisija | 38" |
| Renkaan kantavuus | 133 = 2060kg |
| Renkaan nopeusluokka | A8 40km/h |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 1,6 |
| Renkaan halkaisija | 1556 |
| Merkki | Mitas |
| Vanteen leveys | 12'' |

