Lisätiedot
| Paino | 68,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Renkaan leveys | 13,6, 380 |
| Renkaan sarja | 70 |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Vanteen halkaisija | 24" |
| Renkaan kantavuus | 125 = 1650kg |
| Renkaan nopeusluokka | B 50km/h |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 1,6 |
| Renkaan halkaisija | 1190 |
| Merkki | Mitas |
| Vanteen leveys | 12'' |

