Lisätiedot
Özka 18,4-34 KNK50 TT 16pr 15xA6 3250kg Ø1650 2,7bar
| Merkki | Özka |
|---|---|
| Renkaan leveys | 18,4 |
| Vanteen halkaisija | 34" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 16 |
| Renkaan halkaisija | 1650 |
| Vanteen leveys | 16" |
EA. BTE W15x34 787/120PP+Keskiölevy 150/203/8p/21mm Valtra II-maali
| Pulttijako | 2x4x787/120, 8×203 |
|---|---|
| Keskireikä (mm) | 150 |
| Vanteen leveys | 15" |
| Vanteen halkaisija | 34" |
| Vanteen tyyppi | Korvake |
| Väri | Valtra valkoinen |
T-GUM/KABAT 16,9-34/18,4-34 TR218A Sisärengas
| Merkki | Kabat, T-GUM |
|---|---|
| Renkaan leveys | 16,9, 18,4 |
| Vanteen halkaisija | 34" |
| Venttiili malli | TR218 |



