Lisätiedot
| Paino | 115,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Özka |
| Renkaan leveys | 18,4 |
| Vanteen halkaisija | 34" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 16 |
| Renkaan halkaisija | 1650 |
| Vanteen leveys | 16" |
808,00 € sis. alv 25,5%
4 varastossa
| - Kappalemäärä | - Alennusprosentti |
|---|---|
| 2 - 3 | 3% |
| 4 + | 6% |
T-GUM/KABAT 16,9-34/18,4-34 TR218A Sisärengas (501S18434TR218K) 77.4 €
| Paino | 115,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Özka |
| Renkaan leveys | 18,4 |
| Vanteen halkaisija | 34" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 16 |
| Renkaan halkaisija | 1650 |
| Vanteen leveys | 16" |