Suurtilavuuskauha 4,5 m³
Tekniset tiedot
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Leveys | 2,7 m |
| Takaseinän kallistus | 25° |
| Korkeus | 150 cm |
| Syvyys | 158 cm |
| Tilavuus | 4500 l |
| Aihio | 6 mm |
| Materiaali | S355 |
| Huulilevyn materiaali | 20×150 HB500 |
| Paino | 875 kg |
Rakenteelliset ominaisuudet
-
Kotelorakenteet kauhan perällä, yläreunassa ja sovitteiden takana
-
Kotelo+kulmarauta lisää rakenteen kestävyyttä ja jäykkyyttä








