Lisätiedot
| Paino | 40,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Jantsa |
| Keskireikä (mm) | 221 |
| Pulttijako | 8×275 |
| Vanteen leveys | 8,25" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| ET | 0 |
| Vanteen tyyppi | Kiintokeskiö |
| Väri | Hopea |
142,00 € sis. alv 25,5%
6 varastossa
| - Kappalemäärä | - Alennusprosentti |
|---|---|
| 2 + | 3% |
| 4 + | 6% |
| 2 - 3 | 3% |
| 4 + | 6% |
| Paino | 40,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Jantsa |
| Keskireikä (mm) | 221 |
| Pulttijako | 8×275 |
| Vanteen leveys | 8,25" |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| ET | 0 |
| Vanteen tyyppi | Kiintokeskiö |
| Väri | Hopea |