Lisätiedot
| Paino | 118,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Özka |
| Renkaan leveys | 16,9, 420 |
| Renkaan sarja | 85 |
| Vanteen halkaisija | 34" |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan kantavuus | 139 = 2430kg, 142 = 2650kg |
| Renkaan nopeusluokka | B 50km/h, A8 40km/h |
| Renkaan halkaisija | 1578 |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 1,6 |
| Vanteen leveys | 15" |

