Lisätiedot
| Paino | 80,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Özka |
| Renkaan leveys | 16,9 |
| Vanteen halkaisija | 28" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 14 |
| Sisärengas | TT = Vaatii sisärenkaan |
| Renkaan kantavuus | 145 = 2900kg |
| Renkaan nopeusluokka | A6 30km/h |
| Vanteen leveys | 15" |



T-GUM/KABAT sisärengas 16,9-28 16,9/14-28 TR218 (501S16928) 59.5 €
ÖZKA 20,8-38 KNK50 TT 16pr 162A6 4750kg Ø1750 RC5612 2,7bar (519-2083816) 1110 €