Lisätiedot
| Paino | 96,50 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Renkaan leveys | 16,9, 420 |
| Renkaan sarja | 85 |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Vanteen halkaisija | 30" |
| Renkaan kantavuus | 130 = 1900kg |
| Renkaan nopeusluokka | B 50km/h |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 1,6 |
| Renkaan halkaisija | 1475 |
| Merkki | Mitas |
| Vanteen leveys | 15" |

