Lisätiedot
| Paino | 125,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Infinity, Leao |
| Renkaan leveys | 540 |
| Renkaan sarja | 65 |
| Vanteen leveys | 18'' |
| Vanteen halkaisija | 28" |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan kantavuus | 142 = 2650kg |
| Renkaan nopeusluokka | D 65km/h |
| Renkaan halkaisija | 1413 |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 1,6 |
| Vierintäkehä (RC) | 4223 |



