Lisätiedot
| Paino | 53,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | Mitas |
| Renkaan leveys | 425 |
| Renkaan sarja | 55 |
| Vanteen leveys | 13" |
| Vanteen halkaisija | 17" |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan kantavuus | 141 = 2575kg |
| Renkaan nopeusluokka | G 90km/h |
| Renkaan halkaisija | 884 |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 4,0 |
| Vierintäkehä (RC) | 2642 |
Mitas 425/55R17 AC70G TL 141G Ø884 RC2642 4Bar
| Merkki | Mitas |
|---|---|
| Renkaan leveys | 425 |
| Renkaan sarja | 55 |
| Vanteen leveys | 13" |
| Vanteen halkaisija | 17" |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan kantavuus | 141 = 2575kg |
| Renkaan nopeusluokka | G 90km/h |
| Renkaan halkaisija | 884 |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 4,0 |
| Vierintäkehä (RC) | 2642 |
Jantsa 130548M vanne 13x17 161/205/6p/A2 ET-50
| Merkki | Jantsa |
|---|---|
| Keskireikä (mm) | 161 |
| Pulttijako | 6×205 |
| ET | -50 |
| Vanteen leveys | 13" |
| Vanteen halkaisija | 17" |
| Vanteen tyyppi | Kiintokeskiö |
| Väri | Hopea |

