Lisätiedot
| Paino | 120,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Renkaan leveys | 620 |
| Renkaan sarja | 40 |
| Renkaan tyyppi | Vyö |
| Vanteen halkaisija | 22,5" |
| Renkaan kantavuus | 155 = 3875kg |
| Renkaan nopeusluokka | D 65km/h |
| Sisärengas | TL = Sisärenkaaton |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 4,0 |
| Renkaan halkaisija | 1072 |
| Vanteen leveys | 20" |

