Lisätiedot
| Paino | 15 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | BKT |
| Renkaan leveys | 12,0 |
| Vanteen halkaisija | 12" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 8 |
| Vanteen leveys | 10,5" |
| Sisärengas | TT = Vaatii sisärenkaan |
Rengas paikattu kahdella madolla. Vaatii sisärenkaan.
Tekniset tiedot50,00 € sis. alv 25,5%
1 varastossa
Kabat/Tubes Sisärengas 26x12,00-12 TR13 (501S26120012) 19.6 €
| Paino | 15 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | BKT |
| Renkaan leveys | 12,0 |
| Vanteen halkaisija | 12" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 8 |
| Vanteen leveys | 10,5" |
| Sisärengas | TT = Vaatii sisärenkaan |