Lisätiedot
| Paino | 100,00 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Merkki | GRI, Jantsa |
| Keskireikä (mm) | 161 |
| Pulttijako | 6×205 |
| ET | -70 |
| Renkaan leveys | 500 |
| Renkaan sarja | 50 |
| Vanteen leveys | 16" |
| Vanteen halkaisija | 17" |
| Renkaan tyyppi | Ristikudos |
| Renkaan kudosmäärä | 18 |
| Renkaan kantavuus | 154 = 3750kg, 157 = 4125kg |
| Renkaan nopeusluokka | A8 40km/h |
| Renkaan halkaisija | 932 |
| Renkaan suosituspaine (bar) | 4,0 |
| Sisärengas | TTS = Sisärengas sisältyy |



